Katowice ul. Radockiego 294, Bielsko-Biała ul. Matowa 13a, Sosnowiec ul. Hallera 8

606 200 969, 661 586 932 konkretbhp@op.pl

Szkolenia BHP Dąbrowa Górnicza

Oferta szkoleń BHP dla Dąbrowy Górniczej

Bezpieczeństwo w pracy jest fundamentalnym elementem każdej firmy, bez względu na branżę. Niezależnie od tego, czy jesteś pracodawcą, menedżerem czy pracownikiem, zrozumienie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP) jest kluczowe dla zminimalizowania ryzyka urazów i poprawy efektywności. Dlatego też firma Konkret BHP oferuje kompleksowe szkolenia, które pomogą Ci osiągnąć zgodność z przepisami i stworzyć bezpieczne środowisko pracy.

Dlaczego warto wybrać Konkret BHP?

Oszczędność czasu

Nasze szkolenia są zaprojektowane tak, aby zapewnić skuteczną naukę bez nadmiernego angażowania cennego czasu Twojego i Twoich pracowników. Zapewniamy także możliwość szkoleń online, co pozwala na jeszcze większą elastyczność.

Pełna odpowiedzialność za nasze usługi BHP

Jesteśmy pewni jakości naszych usług, dlatego w pełni odpowiadamy za efekty naszej pracy. Jeśli inspektorzy PIP, PIS lub PSP stwierdzą jakiekolwiek zaniedbania wynikające z naszej winy, pokryjemy koszty mandatów.

Profesjonalizm

Osoby szkolące i prowadzące wszelkie sprawy z zakresu BHP posiadają najwyższe kwalifikacje niezbędne do używania tytułu głównego specjalisty ds. BHP. Firma nasza prowadzi również szkolenia okresowe przez internet, jednak najbardziej sobie cenimy bezpośredni kontakt z osobami szkolonymi oraz z pracodawcami.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zawodzie specjalisty ds. BHP. Znamy doskonale specyfikę pracy w wielu dziedzinach przemysłu – prowadziliśmy szkolenia i opracowywaliśmy ryzyko zawodowe w firmach budowlanych, warsztatach samochodowych, piekarniach, zakładach przetwórstwa mięsnego, kamieniarskich, poligraficznych, firmach usługowo – handlowych oraz innych warsztatach rzemieślniczych o różnym profilu działalności.

Szeroki zakres szkoleń BHP i P.poż

Oferujemy różnorodne szkolenia, które można dostosować do indywidualnych potrzeb firmy:

 • Szkolenia BHP wstępne i okresowe – dla nowych pracowników oraz tych, którzy muszą odświeżyć wiedzę.
 • Szkolenia BHP dla osób kierujących pracownikami – skierowane do menedżerów i brygadzistów.
 • Szkolenia BHP dla jednoosobowych działalności gospodarczych – dostarczające niezbędnych informacji dla osób prowadzących biznes na własną rękę.
 • Szkolenia dla służb BHP pomagające profesjonalistom doskonalić swoje umiejętności.
 • Szkolenia BHP dla hakowych i sygnalistów skupiające się na specjalistycznych procedurach związanych z pracą w dźwigach.
 • Szkolenia BHP przy usuwaniu azbestu uczące bezpiecznych metod pracy z niebezpiecznymi materiałami.
 • Szkolenia BHP dla obsługujących elektronarzędzia – skierowane do pracowników używających elektronarzędzi i sprzętu budowlanego.
 • Szkolenia BHP dla obsługujących maszyny i urządzenia na budowach obejmujące zasady bezpieczeństwa pracy na budowach.
 • Szkolenia RODO zapewniające wiedzę na temat ochrony danych osobowych w miejscu pracy.
 • Szkolenia PPOŻ uczące postępowania w przypadku pożaru oraz zapobiegania jego powstaniu.
 • Szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej wyposażające pracowników w umiejętności ratowania życia w sytuacjach awaryjnych.
 • Szkolenia HACCP skoncentrowane na systemie zarządzania bezpieczeństwem żywności.

Nasze usługi BHP w Dąbrowie Górniczej

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest dostępność szkoleń BHP w każdym miejscu pracy. Dla firm w Dąbrowie Górniczej oferujemy specjalnie dostosowane do potrzeb lokalnego rynku szkolenia:

 1. Szkolenia BHP dla przemysłu. Dąbrowa Górnicza, jako jedno z ważnych miast przemysłowych na Górnym Śląsku, wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa pracy w przemyśle. Oferujemy szkolenia w tym zakresie dla osób pracujących z ciężkimi maszynami, urządzeniami produkcyjnymi i w trudnych warunkach.
 2. Szkolenia BHP dla sektora budowlanego. Z uwagi na rozwijający się sektor budowlany w Gliwicach, szkolimy pracowników z bezpieczeństwa podczas obsługi maszyn budowlanych, rusztowań oraz urządzeń transportowych.
 3. Szkolenia BHP dla osób kierujących zespołami. Zarządzanie zespołem w środowisku przemysłowym i budowlanym wymaga zrozumienia specyfiki stanowisk pracy. Szkolenia dla osób kierujących zespołami są kluczowe dla skutecznej kontroli i minimalizacji ryzyka w miejscu pracy.
 4. Szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Umiejętność szybkiego reagowania w sytuacjach awaryjnych może uratować życie. W związku z tym oferujemy szkolenia dla pracowników, ucząc ich podstaw pierwszej pomocy w kontekście zagrożeń występujących w Gliwicach i okolicach.

Największe zakłady pracy w Dąbrowie Górniczej:

Główne zakłady produkcyjne to: Mittal Steel Poland, „Huta Bankowa”, Zakłady Koksownicze „Przyjaźń”, Zakłady Tworzyw Sztucznych „Ząbkowice Erg” S.A., Ekocem sp. z o.o., Final S.A., Feidal Polska sp. z o.o., Alkat sp. z o.o., Vetrad Polska sp. z o.o., Saint Gobain Glass Polska sp. z o.o., Sekurit Saint Gobain HanGlas Polska sp. z o.o., Brembo sp. z o.o., Lobbe sp. z o.o., Huta Szkła Gospodarczego „Ząbkowice” S.A., Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych „Damel” S.A., Kopalnia Piasku „Kuźnica Warężyńska”, ABB Huta Katowice Service sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Montostal sp. z o.o., Wader & Woźniak GmbH, Stalprofil S.A., Atlas Barbara S.A., Przedsiębiorstwo Przerobu i Obrotu Złomem HK- Cutiron, Przedsiębiorstwo Instalacji Przemysłowych Instal S.A., Nike S.A., Galia S.A., Pfleiderer Technika Izolacyjna Polska sp. z o.o., Kem S.A., HK – Inwesthut sp. z o.o., Magneti Marelli Exhaust Systems Polska sp. z o.o., Ahold & Allkauf Polen sp. z o.o., Du Pont-Conoco Poland sp. z o.o., WA-KO International sp. z o.o., Koncern Shell, Be Pe Poland sp. z o.o., GBS Objekt 34 sp. z o.o., Z-dy Produkcyjne Tarcz Hamulcowych Pol-Disc Strefa sp. z o.o. i wiele innych. Ponadto szereg mniejszych zakładów wielu innych branż.

Na terenie miasta istnieje Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna Podstrefa Sosnowiecko – Dąbrowska.

W mieście działa około 12,5 tys. przedsiębiorstw (w tym 72 z kapitałem zagranicznym). Wśród nich: Mittal Steel Poland S.A., Koksownia Przyjaźń Sp. z o.o. oraz inwestorzy Podstrefy Sosnowiecko-Dąbrowskiej

Miasto przechodzi obecnie wielkie zmiany. Rozwija się przemysł związany z budownictwem, włókiennictwem, oraz produkcja art. spożywczych, mebli i tworzyw sztucznych. Zaczęły swoją działalność, jak również powstają nowe, centra logistyczne. Największe zmiany dotyczą, jak dotąd, rozwoju handlu. W Dąbrowie Górniczej istnieją takie sieci handlowe jak: Plus, Biedronka, Lewiatan, Żabka, Real, Kaufland, Tesco, Muszkieterowie. W Sosnowcu, w pobliżu granicy z Dąbrową Górniczą między innymi: Makro, Castorama, Leroy Merlin oraz Auchan.

Na pograniczu Dąbrowy Górniczej i sosnowieckiej dzielnicy Zagórze, powstaje nowoczesne centrum wystawiennicze SilesiaExpo.

Szkolenia z dojazdem

W naszej ofercie znajdziesz także szkolenia z dojazdem już od 75 zł za osobę (przy grupach powyżej 10 osób). Dzięki temu nie musisz tracić czasu na organizowanie transportu – nasi specjaliści dojadą bezpośrednio do Twojego miejsca pracy, dostosowując zakres szkoleń do indywidualnych potrzeb. Pełny cennik naszych szkoleń BHP.

Obsługujemy firmy na terenie Katowic, Chorzowa, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Mysłowic, Gliwic, Zabrza, Sosnowca, Bielska-Białej i Cieszyna.

Dla firm oferujemy usługi BHP obejmujące np.

 • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bhp (na miejscu u zleceniodawcy oraz informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń;
 • organizacje wszystkich rodzajów szkoleń BHP (wstępnych i okresowych);
 • opracowanie oceny ryzyka zawodowego na wszystkich stanowiskach pracy;

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami już dziś! Możesz znaleźć nas na stronie konkretbhp.pl lub pod nr tel. 606 200 969 lub 661 586 932.

Wybierz Konkret BHP – gwarancja bezpieczeństwa, oszczędność czasu i pełne wsparcie dla Twojej firmy!