Katowice ul. Radockiego 294, Bielsko-Biała ul. Matowa 13a, Sosnowiec ul. Hallera 8

606 200 969, 661 586 932 konkretbhp@op.pl

Usługi BHP Żywiec

Szkolenia BHP i usługi PPOŻ dla firm i osób fizycznych z Żywca – oferta Konkret BHP

Żywiec, miasto położone malowniczo w sercu Beskidu Żywieckiego, to nie tylko miejsce atrakcyjne turystycznie, lecz także dynamicznie rozwijający się ośrodek gospodarczy. Aby zapewnić bezpieczne warunki pracy w każdej firmie oraz działalności, firma Konkret BHP oferuje profesjonalne szkolenia BHP i PPOŻ, dostosowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw i osób fizycznych.

Oferujemy szeroki zakres szkoleń. Nasza oferta obejmuje szkolenia BHP i PPOŻ w różnych formach, z których każde można dostosować do specyfiki firmy lub indywidualnych potrzeb:

  • Szkolenia BHP wstępne i okresowe: Niezbędne dla nowych pracowników oraz tych, którzy muszą odświeżyć swoją wiedzę.
  • Szkolenia BHP dla osób kierujących pracownikami: Wspierające menedżerów i brygadzistów w skutecznym zarządzaniu zespołami.
  • Szkolenia BHP dla jednoosobowych działalności gospodarczych: Prowadząc biznes na własną rękę, musisz być świadomy zasad bezpieczeństwa.
  • Szkolenia PPOŻ: Dostarczające wiedzy o postępowaniu w sytuacjach pożarowych i zapobieganiu ich powstawaniu.
  • Szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej: Nauczymy Cię, jak skutecznie reagować w sytuacjach awaryjnych, aby ratować życie i zdrowie poszkodowanych.

Nasze usługi w Żywcu

Jako jedno z najbardziej znanych miast na południu Polski, Żywiec oferuje liczne atrakcje turystyczne, takie jak:

  • Żywiecki Browar z Muzeum Browarnictwa,
  • Zamek Komorowskich wraz z otaczającym go parkiem,
  • Jezioro Żywieckie – świetne miejsce do aktywnego wypoczynku.

Jednocześnie Żywiec rozwija się jako miejsce z dynamiczną gospodarką, gdzie różnorodne firmy potrzebują specjalistycznych szkoleń BHP i PPOŻ, aby zapewnić bezpieczne środowisko pracy. Nasze szkolenia pomagają firmom w Żywcu zachować najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa.

Dlaczego warto wybrać Konkret BHP?

Oszczędność czasu. Nasze szkolenia są zaprojektowane tak, aby maksymalnie zoptymalizować czas nauki. Oferujemy również szkolenia online, co zapewnia elastyczność i pozwala dostosować harmonogram do potrzeb uczestników.

Pełna odpowiedzialność. Zależy nam na skuteczności naszych szkoleń, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za ich jakość. Jeśli inspektorzy PIP, PIS lub PSP wykryją zaniedbania wynikające z naszej winy, pokryjemy koszty mandatów.

Szkolenia BHP z dojazdem

Nasze szkolenia BHP i PPOŻ z dojazdem to wygodne rozwiązanie dla każdej firmy i osoby fizycznej w Żywcu. Organizujemy szkolenia na miejscu już od 75 zł za osobę (przy grupach powyżej 10 osób), dzięki czemu nie musisz martwić się o organizację transportu.

Obsługujemy firmy i klientów indywidualnych na terenie Katowic, Chorzowa, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Mysłowic, Gliwic, Zabrza, Sosnowca, Bielska-Białej, Cieszyna, Pszczyny oraz Żywca.

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zapisać się na szkolenie? Skontaktuj się z nami już dziś! Odwiedź stronę konkretbhp.pl lub zadzwoń pod numer 606 200 969.

Postaw na Konkret BHP – gwarancja bezpieczeństwa, pełnego wsparcia i najwyższych standardów w Twojej firmie!