Katowice ul. Radockiego 294, Bielsko-Biała ul. Matowa 13a, Sosnowiec ul. Hallera 8

606 200 969, 661 586 932 konkretbhp@op.pl

Usługi BHP w Ciesznie

Oferta Szkoleń BHP dla Cieszyna – Konkret BHP

Czy Twoja firma ma już solidnie wdrożony system bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP)? Jeśli jeszcze nie, to doskonała okazja, aby skorzystać z usług firmy Konkret BHP! Oferujemy kompleksowe szkolenia BHP, zarówno stacjonarne, jak i online. Nasza oferta obejmuje wszelkie typy szkoleń BHP, od pracowników, przez osoby kierujące zespołami, aż po samych pracodawców.

Dlaczego wybrać Konkret BHP?

 1. Oszczędność czasu: Dbamy o cenny czas Twój i Twoich pracowników, realizując szkolenia sprawnie i profesjonalnie, dostosowując się do Waszych potrzeb.
 2. Gwarancja odpowiedzialności: Jesteśmy pewni jakości naszej pracy, dlatego w pełni odpowiadamy za jej rezultaty. Jeśli jakiekolwiek zaniedbania wykryte przez PIP, PIS lub PSP wynikają z naszej winy, pokryjemy wszelkie koszty mandatów.
 3. Szeroki zakres szkoleń: Oferujemy szkolenia wstępne i okresowe, specjalistyczne szkolenia BHP dla osób kierujących zespołami, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, hakowych, sygnalistów, obsługujących elektronarzędzia, maszyny i urządzenia, a także szkolenia z zakresu RODO, PPOŻ, pierwszej pomocy przedmedycznej i HACCP.

Szkolenia BHP dla mieszkańców Cieszyna

Swoje profesjonalne usługi świadczymy również na terenie Cieszyna i okolic. Nasze dojazdowe szkolenia BHP to doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy poszukującej najwyższej jakości szkoleń, bez konieczności przemieszczania się. Szkolenie BHP z dojazdem zaczyna się już od 75 zł za osobę (powyżej 10 osób). Obsługujemy również firmy w miastach Katowice, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Mysłowice, Gliwice, Zabrze, Sosnowiec, Bielsko-Biała i okolice.

Prowadzimy szkolenia wstępne BHP jak i okresowe:

– osoby będące pracodawcami oraz inne osoby kierujące pracownikami, w szczególności kierownicy, mistrzowie i brygadziści,
– pracownicy zatrudnieni na stanowiskach robotniczych,
– pracownicy inżynieryjno-techniczni, w tym projektanci, konstruktorzy maszyn i innych urządzeń technicznych, technolodzy i organizatorzy produkcji,
– pracownicy służby bezpieczeństwa i higieny pracy i inne osoby wykonujące zadania tej służby,
– pracownicy administracyjno-biurowi i inni.

Szkolenia i usługi BHP dla firm obejmują m.in:

 • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bhp (na miejscu u zleceniodawcy oraz informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń;
 • organizacje wszystkich rodzajów szkoleń BHP (wstępnych i okresowych);
 • opracowanie oceny ryzyka zawodowego na wszystkich stanowiskach pracy;

Z czego znany jest Cieszyn?

Cieszyn posiada około 34 tysiące mieszkańców. Największe atrakcje Cieszyna:

 • Rotunda św. Mikołaja -jdna z najstarszych świątyń w Polsce, datowana na XII wiek.
 • Zamek Cieszyn – centrum designu i innowacji, obejmujące pozostałości dawnego zamku.
 • Rynek i Starówka – pełne urokliwych kamienic z różnych okresów historycznych.

Największe firmy w Cieszynie:

 • Polmotors – branża motoryzacyjna.
 • MM Systemy – produkcja dla przemysłu motoryzacyjnego.

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami już dziś! Możesz znaleźć nas na stronie konkretbhp.pl lub pod numerem telefonu 606 200 969 lub 661 586 932.

Wybierz Konkret BHP – gwarancja bezpieczeństwa i jakości!