Katowice ul. Radockiego 294, Bielsko-Biała ul. Matowa 13a, Sosnowiec ul. Hallera 8

606 200 969, 661 586 932 konkretbhp@op.pl

Usługi BHP Pszczyna

Kompleksowa oferta szkoleń BHP i PPOŻ dla firm i osób prywatnych w Pszczynie – Konkret BHP

Zarówno firmy, jak i osoby prywatne w Pszczynie powinny zadbać o swoje bezpieczeństwo i higienę pracy. Solidne wdrożenie zasad BHP to fundament efektywnej i bezpiecznej pracy, dlatego firma Konkret BHP oferuje kompleksowe szkolenia BHP oraz PPOŻ, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Dlaczego Konkret BHP?

1. Oszczędność czasu –  rozumiemy, jak cenny jest Twój czas, dlatego nasze szkolenia są zorganizowane tak, aby przyswajanie wiedzy było szybkie i efektywne. Oferujemy także szkolenia online, co zapewnia jeszcze większą elastyczność.

2. Pełna odpowiedzialność – w pełni odpowiadamy za efekty naszej pracy. Jeśli inspektorzy PIP, PIS lub PSP wykryją jakiekolwiek zaniedbania wynikające z naszej winy, pokryjemy koszty mandatów.

3. Profesjonalizm – osoby szkolące i prowadzące wszelkie sprawy z zakresu BHP posiadają najwyższe kwalifikacje niezbędne do używania tytułu głównego specjalisty ds. BHP. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zawodzie specjalisty ds. bhp. Znamy doskonale specyfikę pracy w wielu dziedzinach przemysłu – prowadziliśmy szkolenia i opracowywaliśmy ryzyko zawodowe w firmach budowlanych, warsztatach samochodowych, piekarniach, zakładach przetwórstwa mięsnego, kamieniarskich, poligraficznych, firmach usługowo – handlowych oraz innych warsztatach rzemieślniczych o różnym profilu działalności.

4. Szeroki zakres szkoleń – nasza oferta obejmuje różnorodne szkolenia, z których każde może być dostosowane do specyfiki firmy lub indywidualnych wymagań:

 • Szkolenia BHP wstępne i okresowe  dla nowych pracowników oraz tych, którzy potrzebują odświeżyć wiedzę.
 • Szkolenia BHP dla osób kierujących pracownikami skierowane do menedżerów i brygadzistów.
 • Szkolenia BHP dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą  pomocne w zapewnieniu bezpieczeństwa samodzielnym przedsiębiorcom.
 • Szkolenia PPOŻ dostarczające praktycznej wiedzy na temat postępowania w razie pożaru, jak również zapobiegania jego powstawaniu.
 • Szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej wyposażające w umiejętności ratowania życia w sytuacjach awaryjnych.

Usługi BHP i PPOŻ dla Pszczyny

Nasze szkolenia są dostępne zarówno dla firm, jak i osób prywatnych w Pszczynie. Starannie zaplanowane, dostosowane do specyficznych potrzeb rynku lokalnego, obejmują:

 1. Szkolenia BHP dla przedsiębiorstw w Pszczynie, która jest dynamicznie rozwijającym się miastem, dbamy o edukację pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
 2. Szkolenia PPOŻ dla przedsiębiorców zarówno małe firmy, jak i korporacje muszą być przygotowane na różne scenariusze związane z zagrożeniami pożarowymi.
 3. Szkolenia dla jednoosobowych działalności gospodarczych jeśli prowadzisz działalność na własną rękę, pomożemy Ci zrozumieć i wdrożyć zasady bezpieczeństwa w Twojej firmie.
 4. Szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej nauczymy Cię, jak właściwie reagować w nagłych sytuacjach, aby skutecznie udzielić pomocy poszkodowanym.

Szkolenia z dojazdem

Szkolenia BHP i PPOŻ oferujemy już od 75 zł za osobę (dla grup powyżej 10 osób). Nasi specjaliści przyjadą prosto do Twojego biura lub miejsca pracy, eliminując konieczność organizowania transportu. Konkret BHP prowadzi również szkolenia okresowe przez internet, jednak najbardziej sobie cenimy bezpośredni kontakt z osobami szkolonymi oraz z pracodawcami.

Obsługujemy firmy i klientów indywidualnych na terenie Katowic, Chorzowa, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Mysłowic, Gliwic, Zabrza, Sosnowca, Bielska-Białej, Cieszyna oraz Pszczyny.

Z czego znana jest Pszczyna?

Atrakcje Pszczyny:

 • Zamek Książąt Pszczyńskich – wspaniale zachowana rezydencja, będąca jednym z najpiękniejszych zamków w Polsce, z bogato zdobionymi wnętrzami i muzeum.
 • Park Zamkowy – rozległy park z wieloma pomnikami przyrody i ciekawymi obiektami, jak Herbaciarnia czy Domek Ludwika.
 • Pokazowa Zagroda Żubrów – miejsce, gdzie można zobaczyć żubry w naturalnym środowisku oraz poznać ich historię.

Obecnie liczba mieszkańców to około 26 tysięcy.

Największe firmy w Pszczynie:

 • Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów – sektor zaopatrzenia w wodę.
 • Browar Książęcy Tychy – przemysł piwowarski.

Interesują Cię usługi BHP? Skontaktuj się z nami

Gotowy na poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy w swojej firmie lub działalności? Skontaktuj się z nami już dziś! Znajdziesz nas na stronie konkretbhp.pl lub pod numerem telefonu 606 200 969 lub 661 586 932.

Postaw na Konkret BHP – z nami masz gwarancję bezpieczeństwa, pełne wsparcie oraz oszczędność czasu!